Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Absolwenci 2023/2024

20 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy Zuchy żegnały się ze swoimi paniami, personelem i całym przedszkolem. Starszaki przygotowały występ artystyczny, w który pakowały się z przedszkola do szkoła, zabierając ze sobą zdobytą wiedzę, umiejętności i przyjaźnie na dalszą edukacyjną podróż jaką jest szkoła. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Panie wychowawczynie podziękowały dzieciom za występ i życzyły im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, medale i upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników: za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Data dodania: 2024-06-28 15:24:17
Data edycji: 2024-09-12 14:14:20