Z wizytą w gabinecie stomatologicznym - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

Z wizytÄ… w gabinecie stomatologicznym

10 pażdziernika nasze Sóweczki wybraÅ‚y siÄ™ na wycieczkÄ™ do gabinetu stomatologicznego.

Celem wizyty byÅ‚a pogadanka o koniecznoÅ›ci dbania o higienÄ™ jamy ustnej, przeÅ‚amanie obaw przed wizytÄ… u dentysty ,a także ksztaÅ‚towanie nawyków prozdrowotnych.

Przedszkolaki dowiedziaÅ‚y siÄ™ ile majÄ… zÄ™bów mlecznych oraz ile bÄ™dÄ… miaÅ‚y staÅ‚ych, zobaczyÅ‚y swojÄ… jamÄ™ ustnÄ… w kamerze oraz poznaÅ‚y wpÅ‚yw próchnicy na ich zÄ™by.

Dzieci miaÅ‚y okazjÄ™ zapoznać siÄ™ ze specyfikÄ… pracy dentysty oraz obejrzeć wyglÄ…d i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. DowiedziaÅ‚y siÄ™ również jak dbać o zÄ™by, by byÅ‚y zawsze piÄ™kne i zdrowe. Pani doktor z niezwykÅ‚Ä… serdecznoÅ›ciÄ… skontrolowaÅ‚a zÄ™by odważnych Sówek.

Na pamiątkę spotkania wręczyła dzieciom kolorowe dyplomy.

Wizyta u stomatologa odbyła się w miłej atmosferze .

Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki nie będą czuć lęku przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Bardzo dziÄ™kujemy Pani Marcie DÄ…browskiej- Å»ychoÅ„  za tak życzliwe przyjÄ™cie.

Data dodania: 2019-10-10 11:11:58
Data edycji: 2019-10-10 11:22:30