Warsztaty bożonarodzeniowe

W dniu 14.12.2018r. w naszej grupie zorganizowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i ich bliskich. Głównym celem naszego spotkania było wykonanie stroików bożonarodzeniowych. Dzieci z pomocą bliskich wykonały piękne bombki, które zawisły na przystrojonych drewnianych choineczkach. Stroiki zostały wykonane z dużą pomysłowością i zaangażowanie. Każdy mógł wykazać się kreatywnością i inwencją twórczą. Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła. Stroiki z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów. Był to milo spędzony czas, a dźwięk kolęd z pewnością wprowadziły wszystkich w piękny świąteczny czas i nastrój. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach.

Data dodania: 2018-12-25 23:09:43
Data edycji: 2018-12-25 23:10:57