Szukanie sensu....BTL i sala zabaw Krokospoko

W dniu dzisiejszym mieliśmy z Zuchami i z jednym Tropicielem wycieczkę. Wybraliśmy się na spektakl w Białostockim Teatrze Lalek pt.: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek, który był dla wszystkich zastrzykiem śmiechu i dobrego nastroju na cały dzień. Przyniósł również dzieciom refleksję, że wszystko w życiu ma swój sens i nic nie dzieje się bez przyczyny i gdy odnajdziemy ten sens, to wtedy wszystko będzie piękne. Następnie mieliśmy możliwość zwiedzenia Piwnicy Lalek, zobaczyliśmy lalki, maski, kostiumy, dekoracje a nawet rekwizyty teatralne, które miały możliwość brania udziału w repertuarze Białostockiego Teatru Lalek. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy była sala zabaw Krokospoko i tu dzieci miały dużo  atrakcji oraz możliwość wybiegania się. Zmęczeni i głodni pojechaliśmy na posiłek do McDonald's. To był naprawdę udany dzień :)

Data dodania: 2020-02-20 22:49:05
Data edycji: 2020-02-20 22:58:14