Świąteczny czas

Magia Świąt Bożego Narodzenia udziela się nam już od dłuższego czasu, a mianowicie od Mikołajek. To wtedy w przedszkolu pojawiły się świąteczne dekoracje na korytarzu. Zaczęliśmy tworzyć zimowe i świąteczne ozdoby. Tworzyliśmy prace plastyczne np. gliniane bombki przez co ćwiczyliśmy rączki, swoją wyobraźnię, kreatywność. Robiliśmy świąteczne porządki w sali. Przygotowywaliśmy się do występu rodzicom na jasełka. Rozmawialiśmy o świętach Bożego Narodzenia, o tradycjach z nimi związanymi. Ozdabialiśmy pierniczki na naszą przedszkolną wigilię. Ten czas był bardzo intensywny wiemy, że dobrze przygotowaliśmy się do powitania Pana Jezusa w naszych sercach i domach.

Data dodania: 2021-12-22 17:27:52
Data edycji: 2021-12-22 17:36:40