Spektakl teatralny ''Kolory Miasta''

Bystrzaki, po raz kolejny wzięły udział w spektaklu teatralnym online. Tym razem obejrzały przedstawienie pt. „Kolory Miasta”. Ten ekologiczny spektakl, poprzez dobrą zabawę, nauczył przedszkolaków, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda, inaczej czeka nas szare miasto pozbawione kolorów. Bohaterowie bajki przywrócili czystość i barwy miastu, przypominając dzieciom zasady segregacji odpadów oraz zachowania zwalczające powstawanie smogu. Poprzez ten wyjątkowy spektakl, w którym nie zabrakło humoru i dobrej piosenki, dzieci nauczyły się jak można „odczarować” nasze najbliższe otoczenie, by stało się ekologiczne i kolorowe.

Data dodania: 2021-05-13 10:45:40
Data edycji: 2021-05-13 11:02:26