Rekrutacja

REKRUTACJA DO KATOLICKIEGO PRZEDSZKOLA NIEPUBLCZNEGO „KARMELKI” NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku 3-6 lat do udziały w procesie rekrutacji do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/2020.

W roku szkolnym 2019/2020 w przedszkolu będzie funkcjonować 5 oddziałów, w tym dwa realizujące obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne.

W ofercie przedszkola przewidziane są:

• zajęcia dodatkowe: język angielski, malarstwo i rzeźba, rytmika z elementami tańca, religia, schola,
  • specjalistyczne zajęcia dodatkowe: terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, wczesne wspomaganie rozwoju, terapia ręki, sensoplastyka.

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020

13.02.2019 r. – 28.02.2019 r.

składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020

01.03.2019 r. – 22.03.2019 r.

podpisywanie umów z rodzicami dzieci kontynuujących wychowanie przedszkole w naszym przedszkolu

do 22.03.2019 r.

składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola po raz pierwszy (wniosek do pobrania znajduje się na dole strony)

19.03.2019 r., godz. 16.15

spotkanie informacyjne dla rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka
do przedszkola po raz pierwszy

27.03.2019 r.

podanie listy dzieci nowo przyjętych do przedszkola (lista zostanie wywieszona na drzwiach gabinetu dyrektora administracyjnego)

28.03.2019 r. -  12.04.2019 r.

potwierdzenie przez rodzica dziecka nowo przyjętego woli uczęszczania
do przedszkola - podpisanie umowy

Rekrutacja uzupełniająca będzie prowadzona do chwili uzyskania pełnych grup.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dyrektorem administracyjnym przedszkola, tel. 882 715 279.

dotycząca przetwarzania danych osobowych
w procesie rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję że:

1. Administratorem danych osobowych jest Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki”,
    ul. Żwirki i Wigury 4, 17-100 Bielsk Podlaski, tel. 882 715 279,
    e-mail: przedszkolekarmelki.bielskpodlaski@wp.pl.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji dziecka do Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Karmelki” na rok szkolny 2019/2020.
  3. Odbiorcami Państwa danych osobowych są Administrator, osoby upoważnione przez administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych, organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa, inne podmioty, które na podstawie stosownych umów przetwarzają dane osobowe dla Administratora.
  4. Podstawa prawna przetwarzania:
    a. Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. 2017r. poz. 59 ze zm.),
    b. Uchwała Rady Miasta Nr XL/327/18 z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej prowadzonych przez Miasto Bielsk Podlaski, określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania kryteriów oraz przyznania liczby punktów każdemu kryterium.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas rekrutacji a po jej zakończeniu:
    a. w przypadku dzieci które zostały przyjęte do przedszkola - przez okres uczęszczania do przedszkola,
    b. w przypadku dzieci, które nie zostały przyjęte do przedszkola przez okres roku od zakończenia procesu rekrutacji.

6. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie powyższych przepisów prawa,
    a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji.
  7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści podanych danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo
    do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych.
  8. Posiadają Państwo prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa narusza przepisy RODO.
  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla umożliwienia świadczenia przez Administratora usług na Państwa rzecz.
  11. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
  12. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.