Pożegnanie absolwentów

"Recz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie..."

W dniu 18.06.2019 r. odbyła się wyjątkowa uroczystość "Pożegnanie absolwentów".

Cztery spędzone wspólnie lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia.

Były także podziękowania ze strony Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

Data dodania: 2019-06-25 11:56:13
Data edycji: 2019-06-25 12:41:10