Pasowanie na Przedszkolaka

10 listopada 2020 roku w grupie Biedronki odbyła się wyjątkowa uroczystość, Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci swoim krótkim występem artystycznym, poprzez zaprezentowane: piosenki, wiersz, zabawę i taniec udowodniły, że nadają się na przedszkolaków. Czego dowodem było złożenie uroczystego ślubowania, a następnie ks. proboszcz Zbigniew Domirski dotykając ramienia każdego dziecka kolorową kredką pasował ich na przedszkolaków Katolickiego Przedszkola Niepublicznego Karmelki. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom i pamiątkowy album przedszkolaka, który będzie teraz uzupełniany ważnymi wydarzeniami z życia przedszkola. Na zakończenie uroczystości był wspólny poczęstunek. Witamy Przedszkolaki !!!

Data dodania: 2020-11-12 21:57:10
Data edycji: 2020-11-12 22:04:44