Opowieść gwiazdki

Gdy pierwsza gwiazda na niebie świeci,

Opłatkiem dzielą się wszystkie dzieci.

Białym obrusem stół już przykryty.

Cóż to za widok? Ach! Znakomity.

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

Jest to również okazja do spotkania i wspólnego kolędowania. Dzieci wystawiły  przedstawienie pt. „Opowieść gwiazdki”, recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki.

Po zakończonych występach przyszedł czas na spotkania opłatkowe, w czasie którego wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia i wspólnie kolędowali. Były to wzruszające chwile w życiu naszej grupy.

Data dodania: 2020-12-23 10:47:34
Data edycji: 2020-12-23 10:51:35