Dzień Przedszkolaka

Dzisiaj Biedronki po raz pierwszy świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ponieważ dopiero w tym roku rozpoczęły przygodę z przedszkolem. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazło się przedszkolne kino, gdzie oglądaliśmy znane i mniej znane bajki. Nie brakowało zabaw  i tańców do znanych i lubianych piosenek dziecięcych. Były magiczne balony oraz spacer i zabawy na przedszkolnym patio. To był ważny dzień dla wszystkich dzieci, oby uśmiech i radość  towarzyszyły im przez cały okres edukacji przedszkolnej, a otrzymane medale przypominały o tak ważnym dniu, jakim jest Dzień Przedszkolaka.

Data dodania: 2020-09-21 17:52:13
Data edycji: 2020-09-21 17:58:51