DZIEŃ KROPKI

W dniu 15 września nasza grupa obchodziła Dzień Kropki. Sówki spędziły go bardzo aktywnie. Pierwszą niespodzianką był seans filmowy zorganizowany w naszej sali. Dzieci mogły poczuć się jak w kinie, oglądając bajkę o kropce na dużym ekranie. Sówki projektowały swoją kropkę a następnie sprawiły, że ta kropka "wyskoczyła" z kartki. Odbyła się również sesja zdjęciowa w kropkowej fotobudce i w kropkowych przebraniach. Na koniec nasze kochane przedszkolaki zrobiły sobie pamiątkowe, kropkowe bransoletki. W podziękowaniu za cudownie kropkowy dzień dostały dyplomy oczywiście kropkowane. Dzień był wspaniały, kolorowy i pełen zabawy gdyż nasze Sówki są świetnymi dzieciakami i kropka.

Data dodania: 2020-10-01 10:16:53
Data edycji: 2020-10-01 10:36:19