Dzień Babci i Dziadka u Tropicieli

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień
I dużo radości.

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Obchody Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości naszego Przedszkola. Dzieci najlepiej jak tylko potrafiły wyraziły swoją miłość do dziadków. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Data dodania: 2020-02-05 17:32:21
Data edycji: 2020-02-05 17:36:55