W tym roku trochę przełożyliśmy świętowanie...

Mimo, że luty jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni nasze przedszkolaki postanowiły rozgrzać serca swoich dziadków przygotowując występy artystyczne. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Tropiciele niestety już po raz ostatni mieli okazję brać udział w tym wydarzeniu, we wrześniu idą do szkoły.

Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za troskę, opiekę, pomoc w trudnych chwilach, udział w społeczności naszego przedszkola. To dzięki waszej pomocy, wnuczęta wyrosły na mądre dzieciaki.

Data dodania: 2019-02-14 21:25:54
Data edycji: 2019-02-14 21:31:40