Dogoterapia

W dniu 11.10. 2019 r.  naszą grupę odwiedził niezwykły gość - Nela pies rasy maltańczyk i jego włascicielka Pani Małgorzata. Było to bardzo niezwykłe spotkanie. Dzieci obserwowały jak pies zachowuje się, je karmę, porusza się, reaguje na polecenia właścicielki. Pani Małgosia przygotowała i przedstawiła naszej grupie kontrakt zachowań podczas zajęć z Nelą. Wszystkie dzieci wraz z paniami na znak zrozumienia i przestrzegania kontraktu podpisały się na nim swoimi palcami. Obok podpisów dzieci pojawił sie również podpis psa w formie pieczątki. Kontrakt wisi w naszej sali w widocznym miejscu. Biedroneczkom bardzo spodobały się zajęcia z nowym przyjacielem. Dziękujemy p. Gosi i Neli za wspaniale spędzony czas. Nie możemy się już doczekać następnego spotkania.

Data dodania: 2019-10-28 10:37:29
Data edycji: 2019-10-29 10:41:29