Boże Narodzenie przychodzi, Pan Jezus się narodzi

22 grudnia w ramach obiadu zasiedliśmy do przedszkolnej wigilii. Były pierogi, racuchy, owoce, czerwony barszcz,  była ryba, nie zabrakło również opłatka. Składaliśmy sobie świąteczne życzenia, życząc wszystkim zdrowia, radości, miłości oraz super prezentów. Po uroczystym obiedzie wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Po przedszkolnej wigilii przyszedł czas przygotowywania się do jasełkowego występu rodzicom. Gotowi w pięknych strojach czekaliśmy na przyjście naszych najbliższych. Jasełka rozpoczęliśmy wspólną modlitwą, a potem zaprosiliśmy przybyłych gości na występ pt. "Boże Narodzenie przychodzi, Pan Jezus się narodzi". Dzieci z dużym zaangażowaniem przedstawiły historię narodzenia Jezusa poprzez recytację, śpiew kolęd czy taniec aniołów. Niezwykłą atmosferę i nastrój całemu występowi nadawały piękne dekoracje oraz odpowiednie oświetlenie. Po przedstawieniu dzieci złożyły śpiewające życzenia przybyłym gościom oraz wręczyły prezenty. Mali aktorzy za swój występ również otrzymali piękne prezenty. Życzymy wszystkim zdrowych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Data dodania: 2021-12-23 13:37:19
Data edycji: 2021-12-23 14:45:11