Bal karnawałowy

Dzisiaj Biedroneczki bawiły się na swoim pierwszym balu karnawałowym w przedszkolu. Już od samego rana dzieci przebrane były w piękne stroje. Wśród dziewczynek  można było spotkać Elzę, Roszpunkę, Śnieżkę. Pojawiła się również wróżka. Był motylek, kotek, tygrysek i jednorożec.  Mieliśmy nawet policjantkę. Chłopcy przebrali się za policjanta, strażaka, antyterrorystę, Supermana. Był też piesek policyjny Chese oraz Zorro.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły. To atrakcja lubiana nie tylko przez dzieci. Było dużo tańców i zabaw. Sala była kolorowa, przez co zachęcała do wspólnych pląsów. Bal umożliwił dzieciom i paniom spędzić czas w miłej i bajkowej atmosferze.  Radość  i przeżycia z tego wydarzenia będą towarzyszyć nam jeszcze długo. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów.

Data dodania: 2021-02-02 19:51:29
Data edycji: 2021-02-02 20:03:20