Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola "Karmelki"

Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola „Karmelki” powstało w styczniu 2018 r. przy Katolickim Przedszkolu Niepublicznym „Karmelki”.

Statutowymi celami organizacji są prowadzenie działalności edukacyjnej, wychowawczej i kulturalnej w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych, integracyjnych w szczególności na rzecz dzieci i młodzieży, a także wspieranie dzieci i młodzieży oraz rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Ponadto stowarzyszenie ma na celu wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz ochrony środowiska, działanie na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych oraz ochronę dóbr kultury i tradycji, a także wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz promocję zdrowia.

W skład Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola „Karmelki” wchodzą:

ks. Zbigniew Domirski - Prezes Zarządu,

Katarzyna Kuczyńska,