Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Informacje dla rodziców dzieci z grupy 3-latków 2022/2023

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z grupy 3-latków na dni adaptacyjne, które odbędą się w dniach 29 - 31 sierpnia 2022 r. o godzinie 10.00 . Zajęcia będą trawały około dwóch godzin dziennie. 

 

 

WAŻNE INFORMACJE! 

 

Wyprawka do przedszkola:

- kapcie na zmianę (takie by maluch mógł je samodzielnie założyć i zdjąć);

- komplet ubrań na zmianę (spódnica na gumkę/legginsy/spodnie, majtki, skarpetki, rajstopki, t-shirt z krótkim i długim rękawem, ewentualnie bluza lub sweter - wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania);

- komplet pościeli lub kocyk i poduszka;

- piżama/ubranie do leżakowania - to może być t-shirt i spodenki lub legginsy (nawet jeśli twoje dziecko lubi drzemki w tym, w czym chodzi, to ważny element nauki ubierania, higieny i odróżniania tego czasu);

- szczoteczka i pasta do zębów;

- szczotka/grzebień do włosów.

 

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane.

 

Dobrze jest, aby dziecko uczestniczyło w procesie kompletowania wyprawki. Wybierało rzeczy, które się w niej znajdą, wiedziało, jak wyglądają jego rzeczy - podpisy mają pomóc dorosłym, dziecko powinno wiedzieć, co ma w przedszkolnym worku. Wspólne kompletowanie wyprawki może być też częścią przedszkolnej adaptacji - już samo wybieranie rzeczy czyni przedszkole czymś ważnym, dzieci nie będą mogły doczekać się, aby do niego pójść i wykorzystać rzeczy, które same wybrały.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adaptacji dziecka w przedszkolu (plik do pobrania znajduje się na końcu strony).

 

 

Data dodania: 2022-08-04 14:40:48
Data edycji: 2022-08-04 14:42:37
Ilość wyświetleń: 70
Godło
Kontakt

17-100 Bielsk Podlaski

ul. Żwirki i Wigury 4

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook