Wprowadzamy się w świątęczny nastrój - Warsztaty Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych świąt.

Magiczny czas zagościł w naszym przedszkolu. W przyjaznej atmosferze dn. 13.12 odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe, w których udział wzięły dzieci z grupy Odkrywców wraz z rodzicami.

Święta Bożego Narodzenia zbliżały się dużymi krokami, za oknem padał śnieg, dookoła świeciły kolorowe światełka, dlatego wspólnie postanowiliśmy wykonać ozdoby bożonarodzeniowe -bombki metodą decoupage. Zajęcia cieszyły się ogromną popularnością, wielu z nas odkryło swoje talenty plastyczne i manualne, zaś dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pachnąca choinka, dekoracje, miła, rodzinna atmosfera sprawiła, że czas minął nam przyjemnie i szczęśliwie.

Data dodania: 2018-12-27 11:21:40
Data edycji: 2018-12-27 11:42:48