Wizyta św. Mikołaja

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Każda grupa przygotowuje piosenkę lub wiersz, które będą mogły przedstawić przed tak ważną osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do naszej grupy, przynosząc prezenty grzecznym dzieciom. Był to wspaniały dzień pełen wrażeń.

Data dodania: 2018-12-27 13:09:49
Data edycji: 2018-12-27 13:19:00