Święto Narodowe Trzeciego Maja

W minionych dniach obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go maja. Ten szczególny dzień stworzył okazję do przybliżenia naszym wychowankom historii Polski. W czasie zabawy i wykonywania prac plastycznych dzieci dowiedziały się, dlaczego nasza flaga ma biało-czerwone barwy oraz co wydarzyło się kilka wieków temu w Polsce. Przygotowane prace przyozdobiły przedszkole na zwrnątrz i w środku, a dzieci z patriotyczną pieśnią na ustach rozdawały wykonane przez siebie flagi przechodniom.

W ramach obchodów Święta Konstytucji 3-go maja reprezentacja naszego Przedszkola uczestniczyła także w powiatowych obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja. Złożyliśmy kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości i oddaliśmy hołd naszej Ojczyźnie.

Prezentacja na konkurs "Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

Data dodania: 2018-05-14 10:21:46
Data edycji: 2018-05-14 12:17:22