Konkurs na najpiękniejsze imiona dla Lalek

Ostatnio w naszym przedszkolu zamieszkały uśmiechnięte Bliźniaczki, które chciałyby towarzyszyć naszym wychowankom podczas nauki i zabaw! Niestety Dziewczynki nie mają jeszcze imion… W związku z tym organizujemy konkurs na najpiękniejsze imiona! Regulamin poniżej! :)

REGULAMIN KONKURSU NA NAPIĘKNIEJSZE IMIONA

1. Organizatorem konkursu jest Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki w Bielsku Podlaskim”.
  2. Celem konkursu jest integracja oddziałów przedszkolnych oraz rozbudzanie w dzieciach kreatywności.
  3. Konkurs skierowany jest do oddziałów Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Karmelki” w Bielsku Podlaskim.
  4. Dzieci z każdego oddziału przedszkolnego wspólnie z nauczycielem wybierają imiona dla Lalek.
  5. Każda grupa przedszkola może przedstawić jedną propozycję imion (po jednym imieniu dla każdej Lalki).
  6. Nauczyciel prowadzący zgłasza dyrektorowi administracyjnemu propozycję imion w terminie do dnia 18 maja 2020 r.
  7. Głosowanie na najpiękniejszą parę imion odbędzie się w dniu 20 maja 2020 r. na fanpage’u przedszkola na Facebooku.
  8. Autorzy (oddział przedszkolny) zwycięskiej pary imion otrzymają dyplomy.
Data dodania: 2020-05-12 20:41:59
Data edycji: 2020-05-12 20:49:36